Lahodný gruzínský salát s hovězím masem a konzervovanými fazolemi - postupný recept s fotografií vaření s rajčaty a paprikou

salát s hovězím masem s fazolemi, červenou cibulkou, rajčaty, paprikou a bylinkami na velké ploché desce na stole, hračky s mandarinkami a korálky na pozadí

Popis

Hovězí a fazolový salát Je lahodné a zajímavé jídlo, které můžete použít k dekoraci slavnostního stolu. Jídlo patří do gruzínské kuchyně. Byl vynalezen v Tbilisi, takže se salát často nazývá Tbilisi salát. Je to chutné, šťavnaté a aromatické. Pro usnadnění přípravy doporučujeme dodržovat postupný recept s vizuálními fotografiemi.

Rada! V klasické verzi pánského salátu se používá vařené maso. Ale pokud si přejete, mohou být kousky hovězího masa dodatečně smaženy, aby byla chuť bohatší..

Udělejme si salát s hovězím masem a fazolemi. Postupujte podle vizuálního receptu, který je ilustrován fotografiemi krok za krokem. Jídlo lze podávat teplé nebo studené. Pánský salát bude stejně chutný a chutný.

Hodně štěstí s vašimi kulinářskými experimenty doma!

Ingredience

 • Hovězí maso 500-600 g
 • Sladká paprika 1 ks.
 • Rajčata 2 ks.
 • Červená cibule 1 ks.
 • Konzervované fazole - 1 plechovka
 • Citron podle chuti
 • Petržel podle chuti
 • Stolní sůl podle chuti

Kroky

 1. Začněme připravovat salát s hovězím masem a fazolemi v souladu s postupným fotografickým receptem z přípravy masa. Hovězí maso musí být posláno do varu (aby se zachovala šťáva uvnitř produktu) a nasolená voda. Vaření trvá asi hodinu. Potom jídlo vyjměte a položte na talíř. Maso ochlaďte a poté nakrájejte na malé kousky.

  vařené hovězí maso nakrájené na proužky na prkně na stole

 2. Rajčata by se měla umýt pod tekoucí vodou a vysušit. Těsnění zbývající ze stonku by měla být vyříznuta ze zeleniny. Dále se rajčata nakrájí na malé kostky.

  nakrájená rajčata na prkně, nůž na kuchyňském stole

 3. Papriky papriky by se měly umýt, vysušit a poté zbavit semen a stopek. Poté nakrájejte zeleninu na malé kostky..

  plátky červené papriky na prkně, nůž a otvírák na láhev na kuchyňském stole

 4. Zašlete všechny ingredience do salátové mísy. Poté otevřete sklenici konzervovaných fazolí, vypusťte tekutinu do samostatné mísy, budete ji potřebovat později. Poté vložte obsah sklenice do salátové mísy se zbytkem ingrediencí..

  konzervované bílé fazole s nakrájenými rajčaty a paprikou v misce

 5. Poté umyjte a osušte petržel. Řez to malé a poslat na jiné přísady..

  nasekané vepřové maso s rajčaty a paprikou, posypané nasekanými čerstvými bylinkami v misce na stole

 6. Červená cibule by měla být loupaná, praná a sušená. Nakrájejte zeleninu na tenké půlky.

  plátky hovězího masa s nakrájenými bylinkami, rajčaty a červenou cibulovou půlkou v misce

 7. Poté musí být všechny ingredience smíchány, dokud nejsou hladké.. Do salátu přidejte trochu zbytku z fazolí. Poté přidejte rostlinný olej a citronovou šťávu a promíchejte. To je vše, připravený chutný salát s hovězím masem a fazolemi vyrobený podle jednoduchého receptu na fotografie. Můžete sloužit a chutnat. Dobrou chuť!

  salát s hovězím masem, fazolemi, rajčaty, paprikou, červenou cibulkou a bylinkami na velké ploché desce na stole, hračkami, mandarinkami a korálky na pozadí


Podívejte se na podobné recepty

» » Lahodný gruzínský salát s hovězím masem a konzervovanými fazolemi - postupný recept s fotografií vaření s rajčaty a paprikou