Cherry jam bez vaření

Třešňový džem bez vroucího bobule, recept s fotografií, kterou navrhuji, je velmi chutnou pochoutkou a každý, od dětí po dospělé, není averzní k hodování na nich. Hlavní výhoda spočívá v tom, že takový džem si zachovává všechny své užitečné vitamíny, protože se nepodává s žádným zpracováním. Recept mi ​​řekl moje tchýně, dokonce i když byla moje dcera malá, uvařila všechny druhy pyré. Ale tchýně nikdy nevařila třešňový džem, vždycky byla čerstvá. Chuť této marmelády se mi moc líbila, takže nyní také vždy používám tento konkrétní recept. Jedinou negativní je, že takový čerstvý třešňový džem nestojí za celou zimu. Přesto je však bezpečně uloženo po dobu jednoho měsíce, což již není důležité. Třešňový džem vždy vařím bez vaření v malém množství, zmrazím zbytek bobule a v zimě se vracím k receptu na výrobu třešňového džemu bez vaření.
Povinné složky:
- kilogram třešní,
- dva kilogramy cukru.potřebné ingredience
Třešně umístěte do velké mísy a přikryjte vodou. Nechme to 30 minut. Tento postup provádím, když si nejsem jistý, že v třešni nejsou červi..


umyjte třešně
Vytriedené bobule roztřídíme a odstraníme všechna semena.
Nalijte trochu cukru do jakékoli hluboké nádoby.


přidat cukr
Na cukr položte některé z třešní.


rozložte některé třešně
Znovu nasaďte cukr.


přidat cukr
Dejte třešně znovu.
Uděláme to, dokud nebudou všechny třešně posypané cukrem. Potom můžete pokrýt misku nebo pánev pokličkou a vše dobře protřepat, aby se cukr rovnoměrně rozložil..


dát třešně


znovu přidejte cukr
Nechte třešně po dobu 4-6 hodin. Během této doby bude šťáva uvolněna. Poté třešně vložte do vhodné nádoby a džem uložte na chladném místě..


hotový džem


třešňový džem
Jak vařit třešňový džem se semeny na zimu, viz odkaz.
Podívejte se na podobné recepty

» » Cherry jam bez vaření