Domácí spotřebiče midea: přehled sortimentu

V současné době je Midea Corporation považována za nesporného vůdce čínského trhu v oblasti domácích spotřebičů a jednoho z největších vývozců kuchyňských spotřebičů. Pro provádění technické kontroly vyráběných výrobků byla vytvořena samostatná laboratoř za účasti japonských a amerických podniků. To vše umožnilo vyrábět moderní, vysoce kvalitní domácí spotřebiče s bezchybným vnějším designem..

Domácí spotřebiče Midea: přehled sortimentu 

Vývoj značky Midea

Historie značky Midea sahá až do roku 1968, ale značka byla oficiálně zaregistrována až o 12 let později. Původně skromná dílna ve městě Beijiao, kterou vlastnil podnikatel He Xiangjiang, se zabývala hlavně výrobou plastových výrobků a pracovalo v ní pouze 23 zaměstnanců..

V roce 1981 uvedla společnost na trh nový produkt, jmenovitě ventilátor pod názvem MeiDe. Myšlenka se ukázala jako velmi úspěšná a výroba fanoušků byla uvedena do provozu. O něco později společnost otevřela vlastní kancelář, kde se specialisté zabývali vývojem vysoce kvalitních prototypů domácích spotřebičů.

Zpočátku se značka držela myšlenky, že by lidé měli dostat příležitost koupit nejen levné, ale i funkční a krásné vybavení. Spolu s vývojem klimatizačních jednotek hledala společnost partnery pro další výrobu vysavačů, chladniček, mikrovlnných troueb, praček, které by bylo možné prodat za rozumnou cenu.

V roce 1999 získala značka Midea mezinárodní certifikát ISO 14001, který plně potvrzuje bezpečnost všech výrobků z hlediska šetrnosti k životnímu prostředí. V současném století společnost významně rozšířila svou výrobu a do roku 2013 se stala nejaktivnější rozvíjející se značkou na světě..

Domácí spotřebiče Midea: přehled sortimentu 

Co společnost vyrábí

Midea se zabývá výrobou klimatizací různých tříd. Po několik desetiletí své existence se tato značka stala světovým lídrem v oblasti klimatizace. Klimatizační jednotky od tohoto čínského výrobce jsou dobře známé a dostupné po celém světě, vstupují na trhy více než 120 zemí. Tato značka je důvěryhodná pro mnoho kupujících díky kombinaci slušné kvality, která se každým rokem zlepšuje, s neustálým zaváděním inovací.

Kromě toho společnost exportuje obrovské množství domácích spotřebičů svým čínským partnerům. Kromě toho má značka svůj vlastní vědecký a výzkumný komplex a četné výrobní základny, a to jak v Číně, tak v zahraničí. Všechny základny jsou vybaveny výhradně moderním, high-tech zařízením. Výzkumní pracovníci zde neustále přitahují přední odborníky světa, včetně Japonska..

Veškeré vybavení této značky, ať už jde o klimatizaci, malé, vestavěné nebo volně stojící, lze zakoupit přes internet: k tomu stačí jít na firemní web Midea.

Domácí spotřebiče Midea: přehled sortimentu 

Populární modely od Midea

Společnost Midea vyrábí domácí spotřebiče a domácí potřeby již několik desetiletí, ale výrobky této značky se objevily na tuzemském trhu poměrně nedávno a dokázaly získat obrovské množství fanoušků. Klimatizátory této značky jsou obzvláště populární, a to není překvapivé, protože výrobce může zákazníkům nabídnout celou řadu různých klimatických systémů..

Klimatizátory této společnosti se vyznačují vynikající kvalitou, originálním designovým řešením a ochranou životního prostředí. Kromě toho lze všechny tyto vlastnosti získat za poměrně přijatelné množství, a proto se počet kupujících každým rokem zvyšuje. V této oblasti výrobce neustále provádí řadu studií v souladu se současnými trendy. Jedná se například o výrobu generátorů stříbrných iontů, které významně snižují aktivitu bakterií..

Specialisté Midea každý den pracují na zlepšení kvality života každého člověka a vytvářejí pohodlné, praktické a bezpečné domácí spotřebiče. A není tajemstvím, že většina lidí při výběru domácích spotřebičů hledá předměty, které budou spolehlivě sloužit déle než jeden rok v řadě. V současné době se pod značkou Midea vyrábí více než 40 kategorií domácích spotřebičů, včetně:

  • Mikrovlny a myčky nádobí.
  • Vysavače včetně inovativních robotů.
  • Varné desky a trouby.
  • Odsavače par.
  • Čajníky.
  • Drtič domácího odpadu a podobně.

Ukazuje se, že tato značka pomáhá nejen při řešení každodenních každodenních úkolů, ale je také schopna naplnit život každého zákazníka šťastnými jednoduchými okamžiky, včetně šálku čerstvé kávy nebo čaje a šíleně atraktivní vůně domácích koláčů.


Podívejte se na podobné recepty

» » Domácí spotřebiče midea: přehled sortimentu