Rybí salát: nejlepší recepty s fotografiemi

Ze všech různých novoročních stolů vyniká mísa, která je nejvíce patrná, jasnější a krásnější. Celé tajemství spočívá v originalitě a dokonce výlučnosti designu a prezentace. Pomůže originálu rybí salát. Je to zvláště chutné, docela uspokojivé a nápadné vzhled. Neobvyklý předkrm jistě překvapí hosty! Navíc je to další příležitost předvést svůj kulinářský talent..

Rybí salát

Salát "Rybí kost": s sleděmi


Vánoční stromeček můžete nejen obdivovat jako ozdobu svého nového silvestrovského interiéru. Tento atribut dovolené lze jíst jako ostatní tématické novoroční saláty. Pouze trnité, voňavé smrkové tlapy nahradí větvičky kopru a špičatá semena granátového jablka. Miska je vytvořena svisle, napodobuje živý nadýchaný smrk.

Složky pro vaření jsou následující:

- 1 lehce solené sledě,

- 5 brambor vařených v "uniformě",

- 2 vařená řepa,

- 1 vařená mrkev,

- cibule volitelná nebo pažitka.

"Dekorace" ve formě vajec, kopru, semen granátového jablka a papriky zeleninové se přijímají v jakémkoli množství.

Vařená kořenová zelenina je oloupaná a nastrouhaná na středním struhadle, každá samostatně: řepa, brambory a mrkev. Vařená vejce rozdělte a bílky jemně rozetřete na strouhance mrkve. Sleď je frézován, kosti jsou vybírány a krájeny na malé kousky. Zdobení občerstvení se provádí na rovné misce a umisťuje se vedle vzorku výzdoby. “Rybí salát »foto. Recept je uspořádán ve vrstvách a stejně jako v předchozí verzi je každá nová potažena majonézovou sítí.

Rybí salát

Salát se tvoří v tomto pořadí: brambory - sledě (v kombinaci s nasekanou cibulkou) - mrkev - řepa. Vrstvy lze podle potřeby opakovat. Obrobek je zúžen každou novou vrstvou, což mu dává tvar kužele nebo pyramidy.

Posypeme nahoře vaječnou bílou, ozdobíme koprovými větvičkami a péřovou zelenou cibulkou.

Zelení jsou pečlivě zasunuty do salátu a umístěny do kaskádového vzoru pro simulaci smrkových tlapek.

Strom je ozdoben paprikou nebo mrkvovou hvězdou na vrcholu hlavy. Hračky jsou umístěny mezi větvemi semen zelených - granátové jablko, girlandy jsou malovány majonézou. Strouhaný protein lze poprášit umělým sněhem.

Rybí salát

Rybí salát

Salát "Rybí kost": s balzámem a ořechy


Snadný, chutné a zdravé občerstvení v podobě novoroční strom pro slavnostní večeři je vyroben z balyk a jemné sýr v kombinaci s ořechy. Pokud jde o obsah kalorií, jídlo není příliš „těžké“, ale zároveň uspokojivé. Zelení osvěžují chuť. A mléčné výrobky se používají jako obvaz.

Na "Rybí salát »recept s fotografií požadované produkty:

- 150 g balíku,

- až 150 g sýru feta nebo sýru Adyghe,

- 100 g tvarohu,

- 2 papriky,

- vlašské ořechy,

- greeny (koriandr, celer),

- 120 ml neslazeného jogurtu,

- 100 ml mléka,

- majonéza,

- 10 g želatiny,

- sůl, mletý černý pepř.

Sýr nebo měkký sýr Adyghe se hnětí vidličkou s tvarohem, smíchaný s jogurtem a majonézou. Výsledná hmota se důkladně promíchá, šlehačkou a solí a pepřem podle chuti. V tukovém mléce (někdy se používá nízkotučné smetany) se želatina zředí, ochladí se na mírné teplo a nalije se do sýrové hmoty.

Pochoutka a paprika se nakrájí na kostky. Zelení a loupané ořechy se rozdrobují. Připravené svačiny jsou smíchány se sýrovou omáčkou.

Rybí salát

Kužel je srolován z užitečných materiálů a zevnitř zalepen zalepovací fólií, která bezpečně upevňuje okraje. Formulář je vyplněn obrobkem a produkt je vyjmut z chladničky na jednu nebo dvě hodiny.

Potom zmrazené Rybí salát na nový rok vyjmutý z chladu, vyjmut z papírového kužele a potažený tenkou majonézou. Vánoční stromek posypeme nakrájenými bylinkami a doplníme semeny granátového jablka. Paprika hvězda se vysadí na vrchol s párátkem.

Rybí salát

Dekorace pro výběr salátů s olivami a další druhy novoročního občerstvení mohou být širokou paletou produktů. Dokonale si poradí s úkolem: sušené ovoce (sušené meruňky, rozinky, kandované ovoce - různé), čerstvá zelenina, brokolice květenství ... S vybranými ingrediencemi jsou možné vlastní designové možnosti. Mimochodem, základem druhého receptu bude nejen balyk, ale i uzená ryba, uzená kuřecí prsa nebo vařené vepřové maso..

Salát "Rybí kost": krab


Extrémně jednoduché, ale neuvěřitelně krásné rybí krabí salát připravuje se za 20 minut. Vypadá to slavnostně, velmi elegantně! Ze všech možných variant je to nejúspěšnější a nejzajímavější..

Obsahuje cenově dostupné a levné přísady:

- 200 gramové krabí tyčinky,

- 2 čerstvé okurky,

- 1 plechovka konzervované kukuřice,

- 3 vařená vejce,

- majonéza,

- koprové větvičky,

- brusinky.

Tři hlavní produkty (vejce, krabí tyčinky a okurky) se nasekají na úhledné kostky. Pokoušejí se rozdělit tyto komponenty na kousky stejné velikosti pro rovnoměrné občerstvení..

Nasekané jídlo se nalije do mísy, přidá se k nim konzervovaná kukuřice (několik lžiček je ponecháno na ozdobu) a promícháno. Oblečená majonézou, která se snaží, aby konzistence nebyla příliš tekutá - v důsledku míchání by si hmota měla udržet svůj tvar a ne šířit.

Výsledný obrobek je položen na talíř, což dává tvar vánočního stromu. Nejprve můžete vytvořit trojúhelník a poté „přidat“ symetrické větve na stranách budoucího „složení“. Koprové větvičky jsou jemně nasekané a posypané salátem.

Mrazivé vzory jsou nakresleny na "jehly" s majonézou, koule a světla jsou vyrobeny z kukuřice a brusinek.

Rybí salát

Salát "Rybí kost": s houbami


Kde bez slavnostní saláty s nakládanými houbami?! Jsou skvělou základnou pro simulaci vánočního stromu. Bude vyžadováno pro takový blank:

- 0,4 kg kuřecí řízek (prsa),

- 250 g nakládaných hub,

- 3 vejce natvrdo,

- sklenice konzervované kukuřice,

- plechovky (200 g) ananas v sirupu,

- 1 salátová cibule,

- majonéza, koprové větvičky.

Jako ozdobu berou také hrozny, brusinky, olivy a semena granátového jablka..

Filé a kuřecí vejce se vaří do měkka. Jsou rozdrceny a nality do mísy vhodného objemu. Cibule se rozdrobí a odešle do stejného kontejneru. Ananas (pokud nejsou uzavřeny v kostkách) se nakrájí na úhledné kousky. Kapalina se z nich, stejně jako z kukuřice, dekantuje a převede do běžné nádoby. Nakládané nakrájené houby se přidávají jako poslední. A můžete podle potřeby vyplnit blank s majonézou a solí.

Rybí salát

Na velké ploché misce se vytvoří miniaturní vánoční stromeček. Můžete zastavit v minimalistickém stylu - podlouhlý trojúhelník. Ozdobí vánoční stromek zelení jako ostatní Rybí recepty na rybí kosti, a kompletní s výzdobou.

Rybí salát
Podívejte se na podobné recepty

» » Rybí salát: nejlepší recepty s fotografiemi