Jednoduchý krok za krokem recept s fotografií mrazivých třešní na zimu v mrazáku

třešně

Popis

Zmrazené třešně - jedná se o velmi pohodlný způsob zpracování domácích plodin, díky kterému je doplněna domácí řada zimních přípravků. Třešeň je považována za nezbytný produkt téměř v každém domě, protože se z ní vaří lahodné bohaté kompoty, připravují se dezerty a získávají se také úžasné knedlíky s třešňovými plody, z nichž mnohé potěší.

Zmrazení bobule se provádí nejběžnějším způsobem - pomocí mrazáku. Během zmrazení třešně žádným způsobem neztrácejí božskou chuť a zachovávají si téměř všechny užitečné vlastnosti, již pro tyto vlastnosti může třešně zmrazit každá hospodyňka..

V tomto jednoduchém receptu na fotografie vezmeme v úvahu několik jednoduchých druhů zmrazených bobulí najednou, z nichž si sami začnete samostatně a vyberete, který z nich je pro vás výhodnější.. Každá metoda je doprovázena podrobnými pokyny krok za krokem, díky nimž při vaření nedojde k nejmenším obtížím. Pojďme tedy začít třešně doma.

Ingredience

 • Cherry 1 kg

Kroky

 1. Jak jsme již řekli, existuje několik způsobů, jak zmrazit bobule, a pro každou z nich se doporučuje získat semena z třešní. Po odmrazení je odstranění kostí zcela nepohodlné a není vůbec nutné, pokud to lze provést bezprostředně před zmrazením.. Bobule musí být samozřejmě na začátku samozřejmě dobře opláchnuty..

  připravit bobule

 2. V první variantě vaření zmrazených třešní jsme umístili oddělené bobule ze semen na podnos nebo desku tak, aby byly v krátké vzdálenosti od sebe. Potom pošleme naplněný podnos nebo desku do mrazničky na několik hodin. Během této doby bobule dostatečně zamrznou a nebudou se v budoucnu vrásnit.. Pro větší pohodlí je můžete přenést z hrací desky do malého sáčku a uložit je dále do mrazničky..

  rozložili jsme to na tabuli

 3. Druhá možnost zmrazení bobulí je o něco jednodušší, protože třešně nemusí být předem zmrazeny. Již bez semen jsme bobule okamžitě vložili do sáčku k zamrznutí nebo můžete použít malý kontejner. Proč malé, protože třešně musí být původně rozloženy v malém poměru, takže později, po odmrazení, mohou být použity najednou, nemohou být znovu zmrazeny. Po vyložení bobulí je před použitím posíláme do mrazničky..

  dát do balíčku

 4. Sáčky s třešněmi lze skladovat až jeden rok..

  třešeň na zimu

  Dobrou chuť!


Podívejte se na podobné recepty

» » Jednoduchý krok za krokem recept s fotografií mrazivých třešní na zimu v mrazáku