Parfémový domácí kachle - uznání a tajemství úspěchu v oblasti parfumerie

Ať už je to jakkoli, parfémy hrají v našem životě obrovskou roli. Díky správně vybrané vůni můžete zdůraznit individualitu svého obrazu, přidat nějakou chuť, která nezůstane bez povšimnutí.

Parfémový dům Cacharel - uznání a tajemství úspěchu v oblasti parfumerie

V dnešní době je značka Cacharel docela populární parfumerie. Cacharel je francouzská značka, která vyrábí oděvy, doplňky a parfémy. Značka byla založena v roce 1962. Od prvních dnů existence značky byly všechny její šaty neuvěřitelně populární. V současné době je Cacharel známá svou parfumerií. Nyní si můžete koupit parfémy Cacharel v kterémkoli obchodě společnosti. V šedesátých letech byla značka velmi žádaná po módním a praktickém oblečení..

Historie značky

Historie značky sahá až do roku 1962, kdy Jean Bousquet zahájil svou první kolekci oblečení. Kolekce oblečení byla úspěšná. Poté se módní návrhář rozhodl vytvořit svou vlastní značku a jako název značky vybral jméno malého ptáka, který žije na jihu Francie. Jean Bousquet se zaměřil na vytvoření stylového a romantického stylu oblečení, které se mělo stát charakteristickým znakem značky Cacharel..

Úspěch netrval dlouho. Veškeré oblečení vyrobené Cacharelem bylo kvalitní, mělo jasný a nezapomenutelný design. Kromě toho Jean odvedl dobrou práci v reklamě, v důsledku čehož blůzy vytvořené značkou zasáhly obálku časopisu Elle. V roce 1965 Jean uvedla na trh novou kolekci oblečení, která nenechala nikoho lhostejným. Zdánlivě jednoduché dámské šaty v malém květu (tisk Liberty), ale jaký pocit udělali.

Šedesátá a sedmdesátá léta jsou skutečně považována za zlatý věk pro nově vznikající značku. Ženy na celém světě chtěly koupit halenky Cacharel. O něco později, konkrétně na počátku sedmdesátých let, byla vydána kolekce pánského oblečení. Značkové obchody se navíc začínají otevírat po celé Francii. V polovině sedmdesátých let uvedl Jean Bousquet řadu dětského oblečení, které je požadováno po celém světě. Značkové obchody se navíc začínají otevírat mimo Francii, konkrétně v Asii a Latinské Americe..

V 70. letech se značka těšila obrovské oblibě. Tento čas je považován za vrchol uznání společnosti. Romantické lehké květinové oblečení nenechalo nikoho lhostejným. Kromě toho byl tento styl mezi hippies velmi žádaný. Bohužel popularita stylu však s tímto hnutím zmizela..

V roce 2000 získala značka druhý život díky dvěma talentovaným módním návrhářům. Oblečení bylo také založeno na květinových motivech, které byly propleteny s klasickými tóny..

Historie parfumerie Cacharel začala v roce 1978. To bylo pak to první dámský parfém Ana? S Ana? S byl propuštěn. Originální parfumerie Cacharel je po mnoho let velmi žádaná. Ana? S Ana? S je v současné době jedním z pěti nejprodávanějších parfémů na světě..

Parfémový dům Cacharel - uznání a tajemství úspěchu v oblasti parfumerie

Kolekce parfémů Cacharel pro ženy

Dámská kolekce parfémů značky Cacharel se vyznačuje rozmanitostí. Každá žena si může vybrat přesně svou vlastní vůni, která zdůrazní její krásu, charakter a dá jí image lakonicismus a nové barvy..

Amor amor

Tato vůně byla vydána v roce 2003. Je ideální pro dívky se silným a jasným charakterem. Parfém se skládá z květinové a ovocné vůně. Tyto parfémy kombinují kultivovanost, ženskost, něhu a eleganci..

Cacharelský příslib

V roce 2005 byla vydána nová vůně, která okamžitě přitahovala pozornost milionů žen po celém světě. Parfémová kompozice byla věnována svatbě a společnému životu, ve kterém by žena měla zůstat okouzlující, něžná a dojemná. Měkká květinově ovocná vůně vytvořená pro ty, kteří chtějí zažít radost z rodinného života.

ráj

Existuje mnoho vůní, ale parfém Eden je stále považován za skutečně magický. Tato kolekce parfémů byla vytvořena již v roce 1994, ale stále zůstává jednou z nejlepších květinových kompozic na světě. Eden je neuvěřitelná vůně nočního lesa. V jedné láhvi se před vámi otevírají tóny leknínu, lotosu a všech druhů zeleně. Tento originální parfém nenechává nikoho lhostejným.

Kolekce parfémů pro muže Cacharel

Člověk by také neměl ignorovat sbírku vůní mužů od značky Cacharel. Pokud jste sebevědomý muž a chcete držet krok s dobou, pak byste si měli vybrat vůni od Cacharel.

Homme cacharel

Díky této záhadné a zajímavé vůni můžete dát svému vzhledu nadšení, které mnoho dívek bude chtít odhalit. Základem parfému jsou tóny bílého čaje, různé koření a červené růže.

Pour Homme Cacharel

Pokud jste přívrženci klasiky, vyberte si přísnou mužskou vůni Pour Homme Cacharel. Tato vůně byla vydána v roce 1981. Parfém je jedinečný a nelze ho zaměňovat s ničím. S muškátovým oříškem, zeleným smrkem a levandulí zůstanete středem pozornosti, ať jste kdekoli.

Nemo cacharel

Pokud máte jasný charismatický charakter, máte jemný smysl pro styl, pak vám doporučujeme, abyste se blíže podívali na parfém Nemo z Cacharel. Tato vůně ohromila své fanoušky svým lakonicismem a rozmanitostí. Vůně obsahuje tóny muškátového oříšku, kardamomu, kmínu a levandule. Díky mimořádné vůni nemůže žádná dáma před vámi odolat.

Parfémový dům Cacharel - uznání a tajemství úspěchu v oblasti parfumerie

2018 Nové Ano, jsem Cacharel

Není to tak dávno, co francouzská značka představila svůj nový produkt na celém světě. Nová vůně Ano, jsem z Cacharelu zaujme na první pohled. Kolekce parfémů je založena na mandarínce, malinovém tónu, jasmínu, kardamomu a mnohem více. Díky mimořádnému propletení vůní nebude váš obraz bez povšimnutí.

Parfémový dům Cacharel je především vysoce kvalitní, nepřekonatelnou vůní a jedinečným stylem.


Podívejte se na podobné recepty

» » Parfémový domácí kachle - uznání a tajemství úspěchu v oblasti parfumerie