Pánská parka - skvělé svrchní oblečení

Tento druh pohodlného a estetického svrchního oblečení pro muže, jako je parka, nedávno vstoupil do módy. Zde se můžete podrobněji seznámit s řadou pánských parků a vybrat si pro sebe ten nejlepší model, ale povíme vám více o všech výhodách.

Pánská parka - skvělé svrchní oblečení

Poptávka po tomto oděvu mezi obyvatelstvem může být vysvětlena poměrně jednoduše - je to ideální pro oblasti se studeným podnebím díky svým tepelně izolačním vlastnostem. Zpočátku byly tyto produkty vyvinuty jako vojenské uniformy, které chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami - silným mrazem, deštěm a větrem. Hlavním prvkem je kožešinová podšívka. V prvních modelech byla podšívka vlněná, ale v 70. letech minulého století začaly v kompozici převládat syntetika, existují i ​​modely plné peří a dolů. Moderní inovativní materiály umožňují výrobkům „dýchat“ a navíc zajišťují jejich úplnou vodotěsnost. Další výhodou takové pánské bundy je její „nezničitelnost“, protože se jedná o spíše trvanlivou věc, která se v průběhu času prakticky nenosí..

Pánská parka - skvělé svrchní oblečení

Pokud jde o relevanci takové věci, dny, kdy jsou marginalizovaní a chudí studenti oblečeni v parcích, jsou dávno pryč. Nyní je to stylové a módní oblečení, které by mělo být přítomno ve skříni každého obyvatele středního pruhu. Navíc si člověk nemůže zapomenout na jeho všestrannost, protože taková bunda s kapucí může být kombinována s téměř jakýmkoli oblečením, dokonce i s formálním oblekem, protože délka produktu vám umožňuje skrýt lem bundy. Pro džíny a pracovní boty je to obvykle téměř ideální. Jednoduše řečeno, taková bunda bude vhodná pro procházky v zasněženém lese a pro cestu na obchodní jednání. Zajímavou možností je „rybí ocas“, u kterého je přední část kratší než záda - to vám umožní pohodlně sedět i na poměrně chladném povrchu.

Další výhodou je relativně nízká cena, protože pokud dáváte přednost nekvalitní značce, pak si můžete koupit vynikající parku levnější než nejjednodušší srst z ovčí kůže.

Pánská parka - skvělé svrchní oblečení

A konečně, to by mělo být jistě řečeno o pravidlech výběru. Pokud plánujete praní v pračce, je nejlepší zvolit variantu s odnímatelnou vložkou. V tomto případě by měla být podšívka šita z jednoho kusu, srst na podšívce by měla být silná a odolná. Určitě tam musí být šněrování ve spodní části výrobku a takovou bundu si neumíte představit bez prostorných kapes. Zajímavé modely lze zakoupit od značek Burberry, Fred Perry, Stone Island.
Podívejte se na podobné recepty

» » Pánská parka - skvělé svrchní oblečení