Klasický salát z mořských plodů - recept s fotografiemi krok za krokem vaření s krevetami, krabími tyčinkami a červeným kaviárem

Neptunový salát s krabími tyčinkami, krevetami, červeným kaviárem a majonézou v průhledné salátové misce

Popis

Neptunový salát je vynikající jídlo z mořských plodů a slepičích vajec. Jídlo se ukázalo být chutné, chutné a je velmi snadné se připravovat doma, zvláště pokud postupujete podle podrobného receptu s fotografií. Je zajímavé, že jídlo se také nazývá „mořské Neptun“ nebo „Království Neptunu“.. Jde o stejný salát.

Někdy je složení jídla rozšířeno přidáním olihně, červených ryb a dokonce i okurek nebo rajčat.. Je to záležitost vkusu. Ale klasická verze, která je připravena z ingrediencí, které jsme navrhli, se ukazuje být neuvěřitelně chutná..

Pro vaše pohodlí byl sestaven podrobný recept s vizuálními fotografiemi krok za krokem. Podle něj bude proces vaření zdánlivě jednoduchý pro každou hospodyňku. Nebojte se začít vařit a potěšit své blízké nebo příjemně překvapit hosty novým pokrmem s krevetami a krabími tyčinkami na slavnostním stole.

Rada! Neptunový salát lze položit na společné jídlo, vložit do porcí na deskách pomocí forem nebo z něj vyrobit skutečný slaný dort, navíc nahoře zdobený červeným kaviárem. Poslední možnost prezentace bude nejúčinnější a nejzajímavější.

Hodně štěstí s vašimi kulinářskými experimenty doma!

Ingredience

 • Krevety 200 g
 • Krabí tyčinky 200 g
 • Kuřecí vejce 4 ks.
 • Červený kaviár 1 jar
 • Majonéza podle chuti

Kroky

 1. Krevety vařte až do něhy. Pak oloupejte a jemně nasekejte krabí tyčinky. Pošlete obě ingredience do sdílené mísy.

  celé a nasekané krabí tyčinky na prkně

 2. Kuřecí vejce by měla být vařena ve slané vodě. Potom se ochladí, oloupeme a nastrouháme na hrubém struhadle. Umístěte ingredience se zbytkem.

  strouhaná kuřecí vejce na prkně

 3. Otevřete sklenici červeného kaviáru. Vložte obsah do misky.

  otevřené plechovce s červeným kaviárem na stole

 4. Přidejte majonézu a promíchejte všechny ingredience. Klasický chutný Neptunový salát vyrobený podle ilustrativního receptu s fotografiemi krok za krokem je připraven. Zůstane to sloužit na stole a zkusit. Dobrou chuť!

  salát z krabích tyčinek, vajec, krevet a červeného kaviáru s majonézou v průhledné misce na stole


Podívejte se na podobné recepty

» » Klasický salát z mořských plodů - recept s fotografiemi krok za krokem vaření s krevetami, krabími tyčinkami a červeným kaviárem