3 Základní pravidla pro hostinu na svatbě

Jakákoli dovolená, včetně svatby, je nemožná bez svátku a času, kdy musí být hosté krmeni. Všechno to začíná výběrem restaurace a projednáním menu. V závislosti na ročním období doporučujeme objednat 1 kg 300 g. jídlo pro jednoho hosta, doba trvání banketu až 6 hodin.

3 základní pravidla pro hostinu na svatbě

Svátek začíná lehkým bufetem, který může zahrnovat sezónní ovoce a jednohubky. Toto občerstvení pomáhá hostům zkrátit čekací dobu na viníky dovolené. Současně proběhne seznámení s místem oslavy. Také, aby dodržoval časový rámec a udržoval náladu hostů, je správce toastmaru pozván na svatbu..

První stůl. Novomanželé jsou blahopřání a svatební host pozve všechny hosty ke stolu. U prvního stolu jsou podávány předkrmy - tady začíná jídlo, a to saláty. Obvykle 3-4 typy na stůl. Majonézové saláty není nutné objednávat v létě, protože nemají dlouhou životnost. Měli byste také zvážit nápoje, které budou nabízeny hostům. Pokud to bylo šampaňské u stolu formou bufetu, pak je víno vhodné pro dívky, whisky nebo koňak pro muže. Po 20-30 minutách. horké občerstvení se podává od chvíle, kdy si hosté sedí u stolu. Délka první tabulky by neměla přesáhnout 1 hodinu, někdy 1,5 hodiny.

10 CHYBY LEPŠÍ NEDĚLAT SVATBY

Druhá tabulka. Hlavní stůl, který se koná po 30-40 minutové přestávce. Mohl by to být čas na fotografie nebo taneční přestávku. Například moderátorovi Alexeji Skrimenko je nabídnuta verze questu pro hosty, o tom si můžete přečíst více na jeho webových stránkách https://skrimenko.kiev.ua. Hosté vstupují do sálu banketů, kde slavnost začíná, nebo spíše pokračuje. V závislosti na restauraci může šéfkuchař servírovat některá jídla. Hlavní teplé jídlo zahrnuje: maso, ryby, grilovanou zeleninu, přílohu. V případě velkého počtu teplých jídel lze stůl rozdělit na 2 s sebou s intervalem 25-30 minut.

Třetí tabulka. Často nazýváme třetí stůl dezertním stolkem. Ano, svatební dort se podává on. Časem se v Kyjevě obvykle provádí kolem 21: 30-22: 00. Vše záleží na hustotě vašeho načasování a otevírací doby restaurace. Před vyjmutím koláče musí být provedena výměna talířů pro dezertní talíře, mohou být vyneseny také ovoce, zmrzlina nebo jiné dobroty. Zatímco hosté jedí dort, mohou se konat určité svatební tradice.

Vyvrcholením večera na svatbě může být distribuce svatebního bochníku, domácího džemu nebo jiných dobrot hostům jako projev vděčnosti..