Jako nůž na máslo: 7 nejlepších kuchyňských nožů

Jako nůž na máslo: Top 7 nejlepších kuchyňských nožů

Bylo by chybné přezkoumat 7 nejlepších modelů nožů bez zahrnutí sad do tohoto seznamu. Protože v každém segmentu, v každém typu a pro každého zákazníka může být ideální nůž vybrán ze sady, nejen jako samostatný produkt. Můžete vidět nejen nejlepší modely nožů, ale také si vybrat právě zde https://pn.com.ua/ct/8104/, ale zbytečně ztrácíme čas a okamžitě přejdeme do Top 7 nejlepších nožů do vaší kuchyně.

Jako nůž na máslo: Top 7 nejlepších kuchyňských nožů

Victorinox Fibrox je nůž evropského stylu, což znamená, že čepel je širší a mírně tlustší než japonský styl. Přestože tento model nemá stejnou pohyblivost jako Shun nebo MAC, Victorinox dokazuje, že byl jednoduše vytvořen pro úplně jiné účely. Pero Victorinox bylo jeho nejkontroverznější funkcí. Texturovaný design rukojeti poskytuje neklouzavý povrch, i když máte mokré ruce. Intuitivně budete cítit bezpečnost vašich prstů. Ale externí data úchytky se stala předmětem kontroverze, protože mnozí kupující poznamenali, že tato část nože vypadá křehce a levně.

Německo, dlouho známé jako „hlavní město čepelí“, si získalo pověst tím, že vytvořilo nejlepší příbory na světě a tento titul předalo z generace na generaci. Einfach Wunderbar je jedním z nejlepších důkazů, že Němci si tento titul dodnes zachovali. Toto je jedna z nejlepších sad kuchyňských nožů. Sada třídílných kuchařů se stala skutečným bestsellerem "Všechny ceny". Kolekce Classic zahrnuje 9 cm nůž na loupání, nástrojový nůž 15,5 cm a 20 cm šéfkuchařský nůž. Výrobky jsou vyrobeny z pevné uhlíkové oceli. To je o 20% ostřejší než běžná ocel a materiál si zachovává ostrost dobře. Tyto nože mají tvrdost podle Rockwell (HRC) 58. Jedná se o standardní čepele, nikoli asijský typ. Černá rukojeť ze syntetického polyoxymethylenu, který má pevnější molekulární strukturu, která odolává vyblednutí.

Kai for Williams-Sonoma Santoku Knife není nožem šéfkuchaře a bylo by hloupé srovnávat tento model s takovými typy. Liší se nejen formou, ale také účelem. „Kuchařský nůž“ má obvykle své kořeny v Evropě (například německý nebo francouzský), zatímco gyotu ​​a santoku se vyrábějí v Japonsku, ale v zásadě vykonávají stejnou práci jako jejich protějšek. Název „santoku“ definuje jeho čepel, která je určena pro tři hlavní úkoly: běžné řezání, nakrájení na kosti a sekání. To, co dělá Kai Williams-Sonoma Santoku obzvláště atraktivním a výrazným, je jeho cena. Hodnota za peníze je zde pro kupujícího perfektní. Rukojeť je vyrobena z plastu, což jí dodává lehkost.

Jako nůž na máslo: Top 7 nejlepších kuchyňských nožů


Nože z nerezové oceli Cuisinart Advantage v profesionální kvalitě mají nejmodernější nepřilnavý povlak, který usnadňuje krájení a chrání samotný nůž před rychlým znečištěním. Toto je sada pestrobarevných produktů v různých odstínech. Tento čip je dnes mezi kupujícími velmi žádaný. Zároveň sekáčky neztrácejí svou funkční výhodu a neospravedlňují cenu pouze záměrem. Klíčovou vlastností je doživotní záruka. Mezi další výhody patří: nepřilnavý povlak pro snadné řezání, vysoce kvalitní čepele z nerezové oceli, barevný povlak pro snížení rizika křížové kontaminace během vaření

Nůž 113 s názvem Zaručený nůž je další model, bez kterého si tento seznam nelze představit. Poměr cena a kvalita ji přivádí na první místo v prodejním hodnocení. Pokud však vezmeme v úvahu model z pohledu odborníka, pak v tomto případě zaujme svou jednoduchostí. Nůž je někdy jen nůž a nemusíte vymýšlet kolo. Stačí vybavit produkt robustní bukovou rukojetí, vroubkovanou čepelí z nerezové oceli a ergonomickým tvarem, který poskytuje správnou protiváhu. Zde je vzorec pro úspěch tohoto modelu..

Pokud jste opravdovým estetem a znalcem krásy, vaše kuchyně si jistě získá pouze Samuru 67 Damašek se vzhledem na ní. Damašská ocel mluví sama za sebe a nepotřebuje výmluvnost, ale design modelu je jasně odlišuje od obecného čísla. V kuchyni jsou na prodej různé nože, ale Samura 67 Damašek, to je sada, která vyniká z obecného pozadí a rozhodně si zaslouží pozornost..

Jako nůž na máslo: Top 7 nejlepších kuchyňských nožů

Při šťastném čísle 7 se naše hodnocení uzavře další sadou nožů. Vinzer Labyrinth není jen kuchyňské spotřebiče, je to půvab, krása linií, perfektně sladěné materiály, správně kombinovaná funkčnost sestavy a absolutně nízká cena za takový produkt, což je pro kupující ještě atraktivnější. Sada obsahuje univerzální modely různých délek. Jednodílná kovaná rukojeť a čepel a klika z nerezové oceli.


Podívejte se na podobné recepty

» » Jako nůž na máslo: 7 nejlepších kuchyňských nožů