Jak komunikovat s lidmi v jejich jazyce: tipy pro muže

Předpokládá se, že pouze ženy mají dobré komunikační schopnosti. Muži nemusí být schopni mluvit, říkají, jsou již krásní. Někteří ze silnějších pohlaví považují za normální chovat se jako starověcí neandrtálci. A pak se divte, proč je předjíždí odvážnější soupeř nebo odcházející soupeř.

Jak komunikovat s lidmi v jejich jazyce: tipy pro muže

Největší problémy s komunikací se vyskytují u mužů, kteří tráví dlouhou dobu činnostmi „techniků“. Přirozeně nemají rozvinuté komunikační dovednosti a během intenzivní práce mohou úplně zapomenout, jak efektivně komunikovat s lidmi. Výsledkem je, že jít mimo profesionální komunitu se změní ve skutečný stres..

V životě existuje mnoho situací, které jdou nad rámec nákupů nebo kaváren. Komunikace s lidmi neobvyklého typu, jiné kultury způsobuje šok a předsudky. Netřeba říkat o setkání s dívkami, které, jak by to mělo štěstí, milují sebevědomí, hravé řečníky ....

Najděte si v sobě kvalitu, která vás přitahuje. Je nepravděpodobné, že budete žít v úplném vakuu, kde o vás nikdo nebude mít zájem. Za něco, co jste oceněni, za něco, co se liší od ostatních zástupců vaší profese. Něco vám pomáhá komunikovat lépe než vaši kolegové.

Jak komunikovat s lidmi v jejich jazyce: tipy pro muže


Pak projděte vlastnosti, které způsobují selhání komunikace. Nejčastěji se jedná o nepochopení vašeho jazyka nebo nedostatek důvěry v nové situace. Pro techniky je těžké se dostat z jejich světa. Jsou přitahováni k lidem na rozdíl od nich. Je pravda, že tito lidé těžko pochopí vaše utrpení kvůli třetímu dni visícího počítače nebo hypotetickým závadám hadronového srážce, popsaného na fóru programátorů třetího roku..

Věnujte pozornost tomu, jak „obyčejní smrtelníci“ a vaši společenští kolegové komunikují. Je nepravděpodobné, že každá techie má technickou dívku, která mu pomáhá dny odstraňovat chyby ze softwaru. Obři IT myšlenek obvykle hledají přítelkyni na celý život, a ne nekonečné argumenty ohledně kódu nad šálkem dušených nudlí..

Seznamte se mimo profesionální prostředí. Někdo potřebuje vaše mozky, schopnost vyrovnat se s neočekávanými triky počítače a softwaru. V této oblasti najdete mnoho dobrých známých a dokonce i přátel. Mluvte o různých tématech, věnujte pozornost situacím, ve kterých se používají určitá slova a fráze.

Jak komunikovat s lidmi v jejich jazyce: tipy pro muže

Trávit více času chůzí a socializací ve společnosti. Zúčastněte se konferencí, kde se scházejí lidé všeho druhu, včetně těch, kteří mají profesionální komunikační dovednosti. To je místo, kde se hodí dobré mravy pro muže, které si snadno zapamatujete a použijete. Upřímně se zajímejte o lidi, nezapomeňte na jejich existenci ve vašem životě. Pak bude pro vás snazší komunikovat, porozumět jim a udržovat vztah..


Podívejte se na podobné recepty

» » Jak komunikovat s lidmi v jejich jazyce: tipy pro muže